۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲
بسیج مهندسین ، مهندسین عمران و معماری، بسیج،سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری، مسکن
۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۲
صبح امروز برگزار شد
صبح امروز جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران استان ها به ریاست مهندس ایلخان برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۱
در هفته اخیر خبرهای متنوعی درباره حمل و نقل جاده ای منتشر شد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۱۱
فراخوان مسابقه طراحی حرم ائمه بقیع علیهم السلام از سوی مرکز قطب علمی معماری اسلامی و موسسه بقعه المبارکه ، اعلام شد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۴
ایزدی مطرح کرد؛
سخنراني معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش از دولت یازدهم به امنیت و ایمنی به عنوان یک کیفیت در نظام شهری کمتر توجه شده بود و دولت تدبیر و امید با اجرای طرح بازآفرینی، امنیت و ایمنی را به شهرها بازگردانده است.
۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۱
توسط سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد/
دومین جلسه ی دوره ی آموزشی اجرای ساختمان ازصفر تا تحویل قطعی در سال ۹۷ از سوی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۶
توسط بسیج مهندسین عمران و معماری استان لرستان انجام شد
به همت گروه جهادی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج عمران و معماری استان لرستان برخی از اقلام مورد نیاز به خانواده های بی سرپرست این استان توزیع شد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۲
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در حال حاضر شهرهای جدید شرایط مناسبی در برابر حوادث ندارند گفت:قطعا شهرهای جدید پایلوتی برای نظام شهرسازی در کشور هستند که مسئله‌ای دفعی نبوده و باید به تدریج نهادینه و بروز پیدا کند.
بنیاد مستضعفان،سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری،خراسان رضوی،مسکن،رهن
۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۸
با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انجام شد
طی مراسمی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان ۱۰۳ هکتار املاک مسکونی و تجاری در راستای منویات رهبر معظم انقلاب به صورت رایگان به مردم شهرستان خواف اهدا شود.
۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۹
مدیرعامل خیرین مسکن ساز کاشان از ساخت ۳۳۰ واحد مسکونی خبر داد وگفت: از این تعداد واحد مسکونی در دست احداث، حدود ۱۴۰ واحد آن سال گذشته واگذار شده است.
۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۲:۲۱
اولین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد در تاریخ چهارشنبه ۹۷/۱/۲۲ با حضور مهندس امیدی مسئول سازمان برگزار گردید.
۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۲:۱۳
اعضای سازمان بسیج مهندین عمران و معماری استان گلستان از آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بازدید کردند.
۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۴۱
رئیس بنیاد مسکن انقلاب با اعلام این‌که هم‌اکنون ۴۰‌درصد روستاهای کشور در برابر زلزله مقاوم هستند از ابلاغ وام ۲۵میلیون تومانی مسکن روستایی خبر داد.
۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۰۱:۰۲
گزارش ویژه/
تشکیل کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی در دولت نشان داد صدای زنگ‌ بحران آب و لزوم تغییر استراتژی مدیریت آب در کشور بالاخره شنیده شده است و امید برای بهینه‌سازی مصرف آب با حضور وزرا در این کارگروه جدی‌تر خواهد بود.
۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۰۳:۲۸
کارشناس بازار مسکن با اشاره به اینکه انتظار می‌رود، اجاره بها متناسب با قیمت مسکن باشد، گفت: بازار اجاره برخلاف بازار خرید و فروش مسکن به این دلیل که صرفا یک ماهیت مصرفی دارد دچار روند پرنوسان و شوک آور از سمت تقاضا نیست.
۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۰۲:۴۶
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای:
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: از ۲۲۰ هزار کیلومتر راه کشور ۷۵ درصد ترافیک و جابجایی مسافر و بار روی ۴۰ هزار کیلومتر راه شریانی انجام می شود.

صفحات