۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲
۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۰
جلسه هماهنگی و هم اندیشی با موضوع نظام مهندسی ساختمان با حضور مهندس ایلخان مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور درتاریخ ۹۷/۶/۲۲ در استان یزد برگزار شد
۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۲
گروه جهادی شهید سید میلاد مصطفوی سازمان بسیج مهندسین استان همدان در رزمایش محورمیت زدایی این استان شرکت کردند.
۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۱
جلسه هم اندیشی انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه با حضور اعضای هیات نظارت برگزار گردید.
۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۲:۱۴
تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری استان یزد و سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور مسئولین استانی امضا شد.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۳
جلسه مشترک هیئت های اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری و صنعت استان یزد در تاریخ ۹۷/۵/۲۴ با حضور مهندس امین امیدی مسئول سازمان بسیج مهندسین استان یزد برگزار شد .
۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۲
بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد برگزار کرد
یازدهمین جلسه ی دوره ی آموزشی اجرای ساختمان ازصفر تا تحویل قطعی در سالن جلسات سازمان بسیج مهندسین استان یزد برگزار گردید.
بسیج مهندسین ، مهندسین عمران و معماری، بسیج،سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری، مسکن
۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۲
صبح امروز جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران استان ها به ریاست مهندس ایلخان برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۱
در هفته اخیر خبرهای متنوعی درباره حمل و نقل جاده ای منتشر شد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۱۱
فراخوان مسابقه طراحی حرم ائمه بقیع علیهم السلام از سوی مرکز قطب علمی معماری اسلامی و موسسه بقعه المبارکه ، اعلام شد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۴
ایزدی مطرح کرد؛
سخنراني معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش از دولت یازدهم به امنیت و ایمنی به عنوان یک کیفیت در نظام شهری کمتر توجه شده بود و دولت تدبیر و امید با اجرای طرح بازآفرینی، امنیت و ایمنی را به شهرها بازگردانده است.
۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۱
توسط سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد/
دومین جلسه ی دوره ی آموزشی اجرای ساختمان ازصفر تا تحویل قطعی در سال ۹۷ از سوی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۶
توسط بسیج مهندسین عمران و معماری استان لرستان انجام شد
به همت گروه جهادی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج عمران و معماری استان لرستان برخی از اقلام مورد نیاز به خانواده های بی سرپرست این استان توزیع شد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۲
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در حال حاضر شهرهای جدید شرایط مناسبی در برابر حوادث ندارند گفت:قطعا شهرهای جدید پایلوتی برای نظام شهرسازی در کشور هستند که مسئله‌ای دفعی نبوده و باید به تدریج نهادینه و بروز پیدا کند.
بنیاد مستضعفان،سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری،خراسان رضوی،مسکن،رهن
۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۸
با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انجام شد
طی مراسمی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان ۱۰۳ هکتار املاک مسکونی و تجاری در راستای منویات رهبر معظم انقلاب به صورت رایگان به مردم شهرستان خواف اهدا شود.
۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۹
مدیرعامل خیرین مسکن ساز کاشان از ساخت ۳۳۰ واحد مسکونی خبر داد وگفت: از این تعداد واحد مسکونی در دست احداث، حدود ۱۴۰ واحد آن سال گذشته واگذار شده است.

صفحات