بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه ثارالله (ع) استان کرمان بمناسبت روز جهانی قدس

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان به مناسبت روز جهانی قدس بیاینه ای صادر کرد.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان به مناسبت روز جهانی قدس بیاینه ای صادر کرد.

متن بیانه بدین شرح است:

بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحیِمِ

 « سُبحَانَ الَّذِی اَسرَی بِعَبدِهِ لَیلاً مِنَ المَسجِدِ الحَرامِ اِلَی المَسجِدِ الاَقصَاالَّذِی بَارَکنَا حَولَهُ لِنُرِیَهُ مِن آیَاتِنَا اِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ»

پاک و منزه است خدایی که (در مبارک) شبی بنده خود(حضرت محمد"ص") را از مسجد الحرام (مکه معظمه) به مسجد الاقصایی که پیرامونش را مبارک و پر نعمت ساختیم سیر داد تا آیات خود را به او بنمایدکه خدا به حقیقت شنوا و بیناست –(سوره اسراء آیه ۱)

سلام و صلوات خداوند بر حضرت محمد‌ و‌آل ‌محمد(ص) و درود بر ارواح پاک و طیبهی شهیدان و امام شهیدان که در ظلمت حاکمیت جهل بر انسان فرامدرن، بر چهره منحوس عافیت‌طلبی تاختند تا زمینه ساز ظهور آخرین منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) باشند. چه زیباست بیعتی دیگر با آرمان والای پیر سفرکرده مان حضرت امام خمینی (ره)، درآخرین جمعه ضیافت پرنور الهی و بهار قرآن و دعا و این یادگار ماندگار، به فرصتی وحدت بخش در مقابله با اشغالگری، قتل عام، تفرقه افکنی و بحران آفرینی رژیم غاصب صهیونیستی در جهان تبدیل شده است. قدس عضوی است غرقه در خون از پیکره‌ امت اسلامی، پیکره ای که به برکت بیداری اسلامی از انقلاب اسلامی نشئت گرفته و به یاری خداوند متعال به زودی زود پاره‌ تن خویش را از غاصبان پس می‌گیرد. بدون تردید مقابله با سیاست ها و طرح های رژیم غاصب صهیونیستی با کارنامه ای ۷۰ ساله از اشغالگری، ارتکاب جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت در اراضی اشغالی ، نقض مکرر و بی شرمانه قوانین،مقررات و حقوق بین المللی ، آواره کردن فلسطینیان و یهودی سازی سرزمین های اشغالی، کشتار مردم مظلوم فلسطین بویژه زنان وکودکان وحتی نیروهای امدادی، تجاوزونقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی کشورهای همسایه، دروغ پراکنی علیه کشورهای حامی مردم مظلوم فلسطین و بویژه حمایت از گروه های تروریستی با هدف نسل کشی و از میان بردن نام اسلام، بی ثبات سازی کشورهای منطقه، نیازمند وحدت و حمایت تمامی دولت ها و ملت های مسلمان و کشورهایی است که روح آزادیخواهی و حق طلبی همچنان در آنها زنده است. و قطعاً درپشت پرده این جنایات دست حمایت جریان استکبارو ایادی و نوکران سرسپرده آنها درسازمان‌های بین المللی پیش زمینه این خون ریزی‌ها را فراهم کرده است وعلیرغم همه ادعاهای حقوق بشری جهان معاصر که توسط برخی از کشورهای غربی با بوق و کرنا مطرح می‌شود، هم اکنون یکی از خشونت بارترین فرازهای تاریخ معاصر در حال وقوع است که با کمال تأسف حتی کوچکترین صدایی از جانب مدعیان دروغین حقوق بشری به گوش نمی‌رسد. به راستی در دنیایی که فریاد حقوق بشر و آزادی بیان، گوش‌ها را کر کرده، این گونه نسل کشی و کودک کشی با بی­توجهی رسانه‌های جهانی چه توجیهی دارد؟! آیا وقت آن نیست که مجامع بین المللی و در رأس آن شورای امنیت سازمان ملل متحد با این حوادث اسفناک مقابله کنند.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان، بر این باور است که رژیم صهیونیستی در ماه های اخیر و در ادامه ۷ دهه تجاوز و اشغالگری خود، از ارتکاب به هیچ بی شرمی و جنایتی در سرزمین های اشغالی فلسطین ابائی نداشته و دولت آمریکا نیز با توطئه های گوناگون خود بویژه به شهادت رساندن سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، توطئه معامله قرن و... مُهر تایید خود را بر این جنایات زده است، بر همین اساس روز قدس امسال یکی ازحساس ترین مقاطع تاریخی درموضوع فلسطین است که می تواند فرصتی شکوهمند و سرنوشت ساز را در حمایت از مردم مظلوم و تحت ستم و اشغال فلسطین و مبارزات مشروع آنان فراهم سازد. ما بسیجیان و اعضاء سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان ضمن اعلان انزجار از دولت های مزدور و سرکوب گر منطقه و فرا منطقه ای به خصوص مستکبران غربی، اعلام می داریم تا رسیدن ملت فلسطین و سایر ملل مستضعف جهان به حقوق حقه خود از هیچ کوششی دریغ ننموده و از تمامی نهاد‌های بین المللی می‌خواهیم در اقدامی عاجل،جدی و قاطعانه به این نسل کشی پایان دهند.

آری وعده الهی بسیار نزدیک است و در پرتو گفتمان انقلاب اسلامی و راهبرد جهانی‌سازی برائت از نظام سلطه و صهیونیست که امروزه جبهه مقاومت ضدصهیونیستی در منطقه را شکست‌ناپذیر و به مشت آهنین امت اسلامی در برابر جریان سازش با رژیم جلاد و جعلی صهیونیستی تبدیل کرده است، به زودی زود شاهد آزادی قدس شریف و بازگشت آن به دامن پرمهر امت اسلامی خواهیم بود. انشاءالله

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.