۹ الی ۱۱ مرداد ماه۹۷

اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان و تجهیزات سالن های سینما ، تئاتر، کنسرت و اجتماعات برگزار میشود

اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان و تجهیزات سالن های سینما ، تئاتر، کنسرت و اجتماعات در تاریخ ۹ مرداد الی ۱۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار میشود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران ومعماری، اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان و تجهیزات سالن های سینما ، تئاتر، کنسرت و اجتماعات در تاریخ ۹ مرداد الی ۱۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار میشود.

ماموریت نمایشگاه

ارزیابی فرصت‏ها، پتانسیل‏ها و جذابیت‏های صنایع فرهنگی هنری کشور،

نمایش ظرفیت‏ها و توانمندی‏های کشور در حوزه مبلمان و تجهیزات سالن‏های سینما، تئاتر، کنسرت و اجتماعات

اهداف نمایشگاه

معرفی دستاوردهای نوین در صنایع صوتی، تصویری و چند رسانه‏ای با رویکرد کارآفرینی و تجاری‏سازی. کاهش هزینه‏ ها و جلوگیری کارآمد و هدفمند از خروج ارز با رویکرد افزایش کیفیت بهره ‏وری در اقتصاد مقاومتی. تقویت سازمان‏ها و ارگان‏ها به آخرین دستاوردهای روز دنیا. دستیابی به تکنولوژی‏های نوین در عصر ارتباطات، فناوری و اطلاعات. انتقال دانش و تکنولوژی. حمایت از مخترعین، مبتکرین و خلاقیت‏های صورت گرفته در صنعت مبلمان و تجهیزات. ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت بیشتر مؤسسات دانش‏بنیان و امکان تجاری‏سازی طرح‏ها. مبارزه با عرضه کالای فاقد کیفیت و قاچاق. ترقیب دست‏ندرکاران حوزه مبلمان و صوت و تصویر به استانداردسازی و اخذ گواهینامه‏ های بهبود کیفی. برقــراری دیدار (چهره به چهره) سیاست‏گذاران، برنامه ‏ریزان و مسئولان فرهنگی هنری کشور با  تولیدکنندگان و تأمین‏ کنندگان داخلی و خارجی مبلمان و تجهیزات سالن‏های سینما، تئاتر، کنسرت و اجتماعات. جذب سرمایه‏ های بالقوه و بالفعل ایرانیان مقیم خارج از کشور.   تبادل اطلاعات فیمابین تولیدکنندگان و تأمین‏ کنندگان داخلی و خارجی با مصرف‏ کنندگان در حوزه‏ های سینما، تئاتر و کنسرت. معرفی تولیدکنندگان و تأمین‏ کنندگان داخلی و خارجی و ایجاد ارتباط میان آنها. معرفی توانمندی‏ها، پیشرفت‏ها و پتانسیل‏های موجود و کمک به توسعه اقتصادی پایدار در حوزه‏ های تولید و تأمین مبلمان و تجهیزات مورد نیاز سالن‏های سینما، تئاتر، کنسرت و اجتماعات.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.